Zpět
Zpět
Zpět

Konference Benefit Plus 2023

Rok se s rokem sešel a 7. 6. 2023 proběhne další konference pod taktovkou Benefit Plus. Tentokrát s umělou inteligencí v hlavní roli! Co čeká oblast HR v budoucnosti generované AI? A na co všechno bychom se měli připravit? Dozvíte se na naší konferenci.

Program konference

8:00 – 8:30 prezence a občerstvení
8:30 – 13:00 přednášky
13:00 – 15:00 oběd formou rautu

 • 8:30
  Petr Skondrojanis:
  Zlatá horečka AI v HR

  Bude AI pandořinou skříňkou a důvodem zániku některých profesí od HR, přes kreativce až po IT vývoj? Už teď není pochyb o tom, že to rozhodně mnoho oborů promění. Ale je nutné být první s lopatou a krumpáčem u jeskyně a hledat s prvními nadšenci/early adopters zlatou žílu, nebo je dobré přistupovat k tomuto novému kontextu s rozvahou člověka v 21. století?

 • 9:45
  Jan Tyl:
  Jak chytit AI za ten správný konec

  AI očima vývojáře: „Baví mě proměňovat sny ve skutečnost. Chci posouvat hranice lidských možností. Nové technologie nevnímám jako hrozbu, ale jako příležitost.“

 • 11:00
  Luboš Malý:
  Nová éra vzdělávání díky AI

  Ve filmu Matrix se Trinity naučila řídit vrtulník stažením dovednosti do mozku. Tam sice ještě zdaleka nejsme, ale začínají se ukazovat výhody vzdělávání s využitím AI. Naprostá personalizace obsahu i formátů, nastupují nová témata, ať už ta technologická, ale možná překvapivě hlavně ta lidská. Co se na nás chystá a proč? A co se (ne)učit, abychom byli o krok napřed?

 • 12:15
  Karel Novotný:
  Každá mince o dvou kůrkách

  Aneb žádná kaše se nejí tak horká, až se ucho utrhne. Karel vás pozve podívat se na to všechno z nadhledu, z minulosti i budoucnosti. Sám AI (zatím) úspěšně nepoužívá a rád se s vámi podělí o pár rad, jak to všechno ve zdraví zvládnout.

7. 6. 2023
(8:00–15:00)

Opero, Salvátorská 931, Praha – Staré Město
Vstup pro klienty Benefit Plus zdarma.

Konference v roce 2022

A jak to vypadalo na konferenci Benefit Plus v roce 2022?