Zpět
Zpět
Zpět

Dejte svým zaměstnancům víc, než dovolí rozpočet

Široká paleta doplňků, které podporují firemní kulturu nebo zvyšují efektivitu nákladů.

Nejpopulárnější moduly mezi zaměstnavateli

Penzijko a stravenky, tahle kombinace možná fungovala před deseti lety. Dnešní zaměstnanci chtějí víc. Chtějí vidět váš skutečný zájem. A tento nový rozměr cafeterii dodávají naše motivační moduly.

Cafeterii Benefit Plus můžete libovolně doplnit dalšími moduly, které dokáží snížit vaše náklady nebo vám pomůžou s firemní kulturou a propojením zaměstnanců.

Přehled všech modulů

 • Zvyšování efektivity nákladů
 • Podpora firemní kultury
 • Spolujízda

  Myslíme ekologicky, ekonomicky i sociálně. A to všechno pokrývá projekt spolujízdy, který vašim zaměstnancům umožňuje v jednoduchém inzertním rozhraní domlouvat společné cesty do práce. Podělí se o náklady, je to eko, a ještě se spolu seznámí.
 • Spolky

  Ve velkých organizacích často není snadné seznámit jednotlivá oddělení. Lidé, kteří denně spolupracují se někdy nikdy neviděli. Naše „sociální síť“ je umí propojit na úrovni jejich zájmů a koníčků. V aplikaci vznikají spolky, které pomáhají budovat neformální vztahy.
 • Pochvaly

  Nic nestojí, a přitom tolik motivuje, co je to? Samozřejmě pochvala. Přitom s ní zbytečně tolik šetříme. Napsat o kolegovi něco milého je snazší než za ním jít osobně, a má to stejný efekt. Vlastně větší, protože o pochvale přes tento modul ví hned celý tým i vedení.
 • Přání k výročí

  Dobrá firma oceňuje věrnost svých lidí. Náš samostatně fungující systém pohlídá pracovní výročí za vás. Nejen, že pošle zaměstnanci gratulaci, ale s předstihem upozorní na jubileum i jeho manažera. Automaticky také připíše případné body za odpracované roky.
 • Inovace

  Díky Inovacím už se ve vaší firmě nikdy nestane, že by zapadl nějaký dobrý nápad. Zlepšováky píšou zaměstnanci přímo do systému, ve kterém se později nový projekt snadno řídí až k úspěšnému zavedení do praxe. Inovátory pak ve stejném systému rovnou oceníte.
 • Mentoring

  Modul umožňuje jednoduchou a přehlednou evidenci mentoringu napříč celou společností, a s ním spojených odměn v daňově zvýhodněném režimu. Každý ví, kterého nováčka má na starosti a přímo vidí i odměnu za svou práci navíc. Tu dostane v podobě benefitových bodů.
 • Bazar

  Potřebujete občas něco staršího prodat nebo naopak koupit? A co to realizovat přímo v bezpečném prostředí práce? Přeci jen to není tak anonymní, a navíc předávka hrnků po babičce proběhne jednoduše tam, kde jste každý den. Už žádné složité domlouvání.