Zpět
Zpět
Zpět
25. 11. 2021 Tipy ke komunikaci

Platba Plus? Tři způsoby, tři originální videa

Jak dostat, co chcete, když vám chybí pár bodů v rozpočtu? Stačí jednoduše doplatit ze své soukromé platební karty.

A aby to bylo skutečně pohodlné, vybírat můžete ze třech způsobů: jednorázový doplatek, připojení soukromé platební karty ke kartě Benefit Plus a dobití kreditu. Každý ze způsobů je vhodnější pro jiný druh platby, a proto jsme připravili originální videa, která jednotlivé možnosti představují.

Jednorázový doplatek určitě použijete, pokud chcete o kapku lepší hotel nebo benefit než na který vám aktuálně stačí rozpočet.

Připojení soukromé platební karty je báječná věc pro ty, kteří využívají e-stravenky Benefit Plus. Jednoduše připojíte a už nemusíte hlídat zůstatky.

Dobití kreditu ocení především strávníci, kteří chtějí mít svůj rozpočet pod kontrolou. Jednoduše převedou své peníze ze soukromé karty na účet Benefit Plus a hurá na oběd!

Co s videi?
Videa můžete využít ve své komunikaci ať už na firemní sociální síti, v komunikačních kanálech, na intranetu či firemních obrazovkách. Podpoříte tak své kolegy, aby si koupili to, co skutečně chtějí. A jednoduše.

Potřebujete podpořit jiný váš projekt? Mrkněte na Market Benefit Plus, najdete tam desítky hotových materiálů, které můžete okamžitě použít J

Stáhněte si další materiály k Platbě Plus