Zpět
Zpět
Zpět
3. 9. 2022 O Benefit Plus

Kdo je kdo?

Tipnete si, kdo je šéfem Benefit Plus? A kdo utíká před dinosaurem?

Video o nás z Benefit Plus začalo při úvahách, proč jsme tak úspěšní? A ať jsme hledali, jak jsme hledali, vždy jsme jako na jeden z hlavních důvodů narazili na to, že je u nás přátelská atmosféra, která se skrze naší práci dostává i k našim klientům a partnerům. A tak jsme se dostali k tomu, že se o tuhle atmosféru chceme podělit.

Jedno bylo jasné od začátku, hrát tam musíme hlavní roli my, na naší atmosféře se podílí všechna oddělení a už součástí naší identity jsou kresby s dílny Tomski&Polanski.

S geniálním nápadem rozpohybovaných fotografií přišel náš kreativní tým Jaroslav Mašek a Matěj Konečný, kteří celému videu vdechli život. Zapomenout nesmíme ani na geniální text Heleny Johntson.

Kdo je kdo?

To, jací opravdu jsme, se skrývá právě v rozuzlení toho, kdo je kdo. Velké vize kreslí Ondřej Tyl, Managing Director, který tam vystřihl také nezapomenutelný devadesátkový tanec. Před dinosaurem utíká ve svém novém saku Luboš Suchý, obchodní ředitel pro Česko. Nad fungováním obřího stroje rozjímá David Makovský, šéf oddělení Produkt a novém možnosti z horkovzušného balónu vyhlíží Tomáš Míka, manažer oddělení Data. Benefity symbolicky čaruje naše HR manažerka Marie Rajdlová v nepřehlédnutelných červených šatech. Zapomenout nesmíme ani na Kateřinu Divišovu, která má v Benefit Plus na triku marketing a komunikaci. Tu zase vynáší balón do oblak.

Ve videu najdete zástupce všech velkých i malých oddělení, které v Benefit Plus tvoří tu nezaměnitelnou atmosféru pohody.