Zpět
Zpět
Zpět

Implementace

 • Jak dlouho trvá implementace?

  Toto je velmi individuální, záleží na mnoha okolnostech a aspektech. Důležité je pro nás znát potřeby klienta a následně realizujeme dle potřeb a našich možností. Reálně lze zvládnout implementaci základní cafeterie během 6–8 týdnů.

 • Co je její součástí a jak je náročná?

  Součástí implementace je detailní rozbor potřeb klienta. Navrhujeme taková řešení, která vycházejí z našich zkušeností a stovek úspěšných implementací. Řešíme nastavení aplikace, interních benefitů, zpracování dat, způsob fakturace, společně řešíme smlouvu a vše v detailu zaznamenáváme do Implementačního protokolu, který je nedílnou součástí naší spolupráce. Je určitě vhodné najít si na implementaci dostatek času a díky našim zkušenostem není více náročná než jiné projekty.

 • Pomůžete nám s komunikací?

  Ano, určitě vám s komunikací rádi pomůžeme. Už nyní disponujeme spoustou materiálů (letáky, plakáty, tisková data), které vám můžeme poskytnout. Navíc máme k dispozici Market, což jsou speciální stránky pro HR, kde najdete inspiraci a nápady na komunikaci. Stránky jsou vám k dispozici 365 dní.

 • Kolik stojí zavedení cafeterie/e-stravenek?

  Toto je velmi individuální. Zavedení cafeterie/e-stravenek vychází z ceníku služeb. Potřebujete konkrétní nacenění? Pošlete nám poptávku, kontaktujeme nás. Rádi odpovíme a připravíme nabídku na míru.

 • Budeme něco měsíčně platit?

  Záleží na tom, jaká je vaše představa o cafeterii. Co všechno si budete přát integrovat do cafeterie. Jsme připraveni vám na míru zaslat ceník pro vaši společnost. 
Co určitě budete platit, jsou čerpané benefity a načtené stravenky.