Zpět
Zpět
Zpět

Ostatní/obecné dotazy

  • V čem jste jiní? / Proč si máme vybrat právě vás?

    Mezi naše hlavní firemní hodnoty řadíme neustálý rozvoj služeb i vlastního technického řešení, chceme být inovátorem v oblasti zaměstnaneckých benefitů. Dále po celou dobu našeho působení dbáme na prvotřídní zákaznický servis, který pro nás není jen frází, ale odráží se reálným způsobem v naší každodenní službě našim zákazníkům. Máme dlouholeté zkušenosti s implementacemi benefitních programů pro nejvýznamnější české a slovenské korporace a tyto zkušenosti může využít při spolupráci s námi i vaše společnost. V neposlední řadě bychom rádi zaměstnancům prostřednictvím naší služby přinesli opravdu více radosti do života a možnost dopřát si nevšední zážitek.

  • Kdo jsou vaši klienti?

    Spravujeme benefitní programy pro společnosti nejrůznější velikosti, zaměření i regionu v rámci ČR. Naše flexibilní řešení umožňuje zavést program prakticky v jakékoli společnosti a uzpůsobit řešení jejím potřebám. Mezi naše nejvýznamnější klienty patří např. největší banky (Česká spořitelna, ČSOB, UniCredit Bank), výrobní závody (Siemens, Continental, Hyundai) nebo poradenské (Deloitte, KPMG, PwC) a technologické společnosti (Vodafone, Avast, Tieto).

  • U koho si mohu ověřit, jak vaše služby fungují?

    Rádi vám poskytneme konkrétní referenční kontakt z řad našich stávajících klientů. Kontaktujte nás, domluvíme se s vámi na podrobnostech.