Zpět
Zpět
Zpět

Cafeterie (volný čas)

 • Co je cafeterie?

  Cafeterie je velmi jednoduchý nástroj (online shop s benefity), díky kterému pohodlně, snadno a rychle vyřešíte odměňování zaměstnanců ve vaší firmě. Každý zaměstnanec má své konto s benefitovými body, které smění za služby z oblasti cestování, vzdělávání, zdraví, sportu, kultury a tištěných knih. Díky našim zkušenostem dokážeme poradit a vybrat to nejvhodnější nastavení právě pro vás.

 • Jaký je její přínos / proč ji zavést pro zaměstnance?

  Velkým přínosem je její efektivita, atraktivita, časová i finanční úspora a motivace. Díky nefinančnímu plnění uspoří zaměstnanec na takto poskytnutých benefitech 26 %, převedeno na finance: z každých 1000 Kč vložených do cafeterie -> uspoří zaměstnanec 260 Kč oproti vyplacení ve mzdě. A to už se vyplatí.

  Díky flexibiltě si každý zaměstnanec zvolí právě ty benefity, které pro mají největší přínos. Lze si tak přispět na dovolenou (do zákonného limitu 20 000 Kč/rok), pořídit si permanentku do fitka, doplnit knihovnu o nové tituly nebo objednat kurz autoškoly.

  Úspora je i na straně zaměstnavatele.

 • Co je součástí nabídky?

  V cafeterii najdete benefity a služby z oblasti cestování, kultury, vzdělávání, sportu, zdraví a tištěných knih. Jedná se o zákonem stanovené okruhy. Důležité je zmínit, že v oblasti cestování/rekreace je stanovený limit 20 000 Kč / kalendářní rok. Cafeterie tento systém automaticky hlídá.

 • Můžeme mít v cafeterii svoje firemní benefity?

  Ano, do cafeterie lze integrovat i interní benefity dle možností naší aplikace. Nejčastěji tak implementujeme benefity týkající se penzijního připojištění, životního pojištění, nákupu firemních výrobků a mnoho dalších.

 • Kdy probíhá platba za čerpané benefity?

  Fakturace/platba za čerpané benefity probíhá zpravidla měsíčně zpětně, tedy až poté, co si zaměstnanci v cafeterii objednají. Vy jako zaměstnavatel neplatíte nic dopředu, což pozitivně ovlivňuje vaše cash-flow.

 • U kolika partnerů mohou zaměstnanci benefity čerpat?

  Počet partnerů se mění každým dnem, do systému neustále zavádíme nové atraktivní poskytovatele. Jejich aktuální nabídku najdou zaměstnanci vždy ve svém benefitovém účtu. Data pravidelně aktualizujeme.