Zpět
Zpět
Zpět

Odměny

Okamžitě a bez zbytečného papírování

Extra odměny můžete přihodit k výplatě, ale pak se trochu rozplynou v daních a odvodech. Odměňování v rámci aplikace je rychlé, přehledné a efektivní. Zaměstnanec má hned k dispozici celou částku bez srážek a manažer zase přehled historie odměňování.

Modul Odměny lze libovolně přidat do každé cafeterie. Nezáleží na tom, zda potřebujete jednoduché udělování odměn, nebo nastavení procesu schvalování s konkrétními částkami. Modul Odměny je připraven.

S každou odměnou získá zaměstnanec o 26,6 % a firma ušetří 5,7 %. Vše navíc okamžitě a bez zbytečného papírování.

Další vybrané moduly

  • Spolky

    Ve velkých organizacích často není snadné seznámit jednotlivá oddělení. Lidé, kteří denně spolupracují se někdy nikdy neviděli. Naše „sociální síť“ je umí propojit na úrovni jejich zájmů a koníčků. V aplikaci vznikají spolky, které pomáhají budovat neformální vztahy.
  • Spolujízda

    Myslíme ekologicky, ekonomicky i sociálně. A to všechno pokrývá projekt spolujízdy, který vašim zaměstnancům umožňuje v jednoduchém inzertním rozhraní domlouvat společné cesty do práce. Podělí se o náklady, je to eko, a ještě se spolu seznámí.
  • Total rewards

    Ukažte svým zaměstnancům, co všechno dává vaše firma každému nad rámec mzdy. Lidé si to často neuvědomují, vynaložené náklady tak ztrácí na efektivitě. Jakmile lidé vidí, co do nich vaše firma skutečně investuje, nestačí se divit.

Kdo šetří,
má ve firmě Cafeterii

Udělejte radost svým zaměstnancům a šetřete náklady své firmy. My zařídíme vše potřebné.